v 35. týždni od 27. augusta – do 2. septembra 2018.

Pondelok Sv. Moniky (spomienka) 18:00 Sv. omša za ✟ Jozefínu Hiľovskú
27.augusta     výročná

Utorok Sv. Augustína, biskupa a učiteľa 16:00 Pohr. sv. omša za ✟ Máriu Šestákovú
28.augusta Cirkvi (spomienka) 17:00 Pohrebné obrady v Dome smútku

Streda Mučenícka smrť sv. Jána Krstiteľa 18:00 Sv. omša za  ✟ Milana Hužvára (20)
29.augusta (spomienka)

Štvrtok Bl. Bronislavy, panny 18:00 Sv. omša za ✟ Michala Štovčíka,
30.augusta (spomienka)   polročná

Piatok Piatok 21. týždňa 18:00 Sv. omša za ✟ Máriu Molnárovú,
31.augusta v Cezročnom období   výročná

Sobota Vigília – 22. nedeľa 17:00 Sv. omša za ✟ Štefana Hiľovského,
1.septembra v Cezročnom období   mesačná

Nedeľa 22. NEDEĽA 08:00 Sv. omša za Boží ľud farnosti
2.septembra v CEZROČNOM OBDOBÍ 10:00 Sv. omša na poďakovanie za 70. rokov
    života a 50. r. manželstva
  14:30 POBOŽNOSŤ  (ruženec a premienka)

Nedeľa 22. NEDEĽA 08:00 Z. Morvayová, D. Vincová
v CEZROČNOM OBDOBÍ 10:00 Z. Slovenkaiová, V. Drábiková

Fatimská pobožnosť bude v sobotu o 16:15 hod.

Organizačné pokyny pre účastníkov blahorečenia Anny Kolesárovej, ktorá sa uskutoční v sobotu 1. septembra 2018 o 10.00 hod. v Košiciach na štadióne TJ Lokomotíva, Čermeľská cesta 1.

Parkovanie

• ak prídete objednaným autobusom a boli ste riadne zaregistrovaní, poslali sme vám parkovaciu kartu pre vstup na záchytné parkovisko (OPTIMA, HYPERTESCO)
  • ak ste v registrácii uviedli, že prídete autom, toto parkovisko je určené aj pre vás a to do naplnenia kapacity, bez parkovacej karty – podľa pokynov usporiadateľov
  • informácie o parkovaní bude možné počúvať aj cez Rádio Lumen na frekvencii 94,4 MHz, ktoré bude pravidelne informovať o napĺňaní záchytných parkovísk a o dopravnej situácii, keďže niektoré ulice budú uzavreté, prípadne s obmedzenou premávkou.

Kyvadlová doprava

• bude premávať nepretržite v čase od 6:00 hod. počas celého dňa zo záchytných parkovísk ako aj zo železničnej stanice priamo ku štadiónu TJ Lokomotíva Košice  od Hypermarket Tesco –autobusy, od OC Optima a Staničného námestia – električky, ktoré budú riadne označené a bezplatné  kyvadlová doprava bude premávať aj zo štadióna naspäť na záchytne parkoviska a na železničnú stanicu (podľa potreby cca do 17:00).

Otvorenie brán štadióna

• Štadión TJ Lokomotívy bude otvorený od 6:00 hod.  prosíme, aby ste zaujali miesta na štadióne v dostatočnom predstihu, najneskôr do 9:00 hod.
  • vstup na štadión je BEZPLATNÝ a VOĽNÝ!

Lístky na sedenie

• vzhľadom na jestvujúcu kapacitu tribún štadióna, lístky na sedenie boli rozdelené podľa kľúča rovnomerným dielom sú určené pre starých a chorých, ostatní nech záujmu miesto na zelenej ploche (odporúčame si doniesť skladacie stoličky, prípadne karimatky alebo podsedák).

Zobrať so sebou

• osobné doklady (občiansky preukaz a kartu poistenca), lieky, fľašu s vodou (bude možnosť zakúpenia si nápojov a občerstvenia aj priamo v areáli štadióna, taktiež bude umiestnená cisterna s pitnou vodou), pokrývku hlavy (hlavne pre deti), v prípade nepriaznivého počasia pršiplášť.