Spoločná sv. omša

V nedeľu,12.6.2016, prijal zbor sv. Barbory spolu s duchovným otcom  Štefanom  Angelusom  Kurucom pozvanie p. farára z Košickej Novej Vsi na spoločné slávenie sv.omše v ich kostole sv. Ladislava. Po sv. omši, ktorú sme doprevádzali spevom, hrou na orgáne a gitare, nás čakal vynikajúci obed a príjemné posedenie na fare. Deti sa vyšantili na farskom dvore a dospeláci – speváčky s rodinnými príslušníkmi- sa spolu s duchovnými otcami porozprávali a posrandovali pri káve. Aj takéto priateľstvá môžu vzniknúť pri spoločných púťach. V máji nás totiž spojila púť do Krakowa a dnes plánujeme spoločnú púť do Gaboltova, na ktorú všetkých srdečne pozývame. Fotografie nájdete v galérii.

Že je to naozaj tak svedčia aj slová o. PaedDr. Patrika Šarišského farára farnosti v KNV  “Vďaka Bohu za to, že včera všetko tak úžasne zariadil a vďaka aj Vám všetkým, že ste prišli a podelili sa o duchovné dary”.